9 Aralık 2014 Salı

Abnormal Summit'in Çin Versiyonu Geliyor

Running Man'in Çin versiyonunun başarı olmasının ardından yapımcılar, Çin'e uyarlayabilecekleri diğer başarılı Kore eğlence programlarını incelemeye aldılar. 
Çin medyası, 2015 bahar-yaz aylarında Abnormal Summit Çin versiyonunun Jiangsu  veya Zhejiang TV'lerinden birinde yayınlanacağını açıkladılar.

 Daha şimdiden Kore'nin JTBC kanalı ile lisans anlaşmaları imzalandı. Çin televizyon endüstrisinde gün geçtikçe artan rekabet nedeniyle telif hakkı ücretinin inanılmaz derecede yüksek olacağı söyleniyor.
Programın sunucuları için  Çin televizyonunda tanınmış isimler tartışılıyor. Muhtemel sunucular
Huang Bo, Sa Beining, Kevin Tsai ve hatta şarkıcı Show Luo. 
Medyada çıkan haberlere göre Abnormal Summit'teki Çinli temsilci , eski spiker Zhang Yuan da programda görülebilir. Ayrıca diğer G11 üyeleri de  programa davet edilebilir.


Düşünsenize Türk versiyonu da çıkıyormuş :D Sunucular Hyun Moo yerine Eser Se Yoon yerine Acun ve Sung Si Kyung yerine de Murat boz asdhasdjash Bir de dediğim çıkıyormuş ne gülerim he :D :D O Ses Türkiye gibi başarılı bir uyarlama olacaksa eyvallah ama saçmalayacaklarsa aman dokunmayın derim. 


Haber Kaynak :Tofupost

5 yorum:

 1. Çinlilerde her şeyin Çin malını çıkarmasalar olmuyor -_-
  İnşallah ellerine yüzlerine bulaştırmazlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah :) Uyarlama olayı iyi yapılmadığında cidden insanı orijinalinden bile soğutuyor :/

   Sil
  2. Aynen katılıyorum.Zaten orjinalinden epey soğudum Enes Kaya'lı son bölüme kadar izlerim herhalde.O programın neşesi oydu bence :)

   Sil
 2. Ben basindan beri çok isterdim Türkiye nin de uyarlamasını.. Hala isterim. Türkiye de çok fazla yabancı var... Eğlenceli olurdu. 😊😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eğer cıvıtmadan yapılırsa gerçekten güzel bir iş ortaya çıkabilir ;)

   Sil